WhatsApp Image 2021-08-01 at 21.34.21

Kristaller nasıl çalışır?

Kristal şifanın gücü, her kristalin benzersiz bir titreşim taşımasıdır. Albert Einstein’ın söylediği gibi, hayattaki her şey titreşimdir. Bu enerji kristallerinin tuttuğu titreşimler, enerjinizi onlarınkiyle yeniden hizalayabilir ve yeniden ayarlayabilir, titreşiminizi yükseltmenize ve daha yüksek bir varoluş durumuna ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Kristallerin gücüne ilişkin ilk bilimsel kanıtlardan biri, IBM bilim adamı Marcel Vogel tarafından yapılan çalışmadır. Kristallerin mikroskop altında büyüdüğünü izlerken, şekillerinin ne düşündüğü şeklini aldığını fark etti. Bu titreşimlerin, moleküller arasındaki bağların sürekli birleşmesi ve ayrışmasının bir sonucu olduğunu varsaydı.

Yapısı ve bileşimi nedeniyle kristaller sabit bir frekansta titreşimler yayarlar, yani titreşimleri değişmez. Bu özellikle güçlüdür çünkü bir kristal daha düşük bir titreşimle temas ettiğinde, o kişinin veya şeyin titreşimini kendisininkine uyacak şekilde yükseltir. Bir kristal bedeninizle veya enerjinizle temas ettiğinde, sizi daha yüksek frekansına ayarlar, bu da zihinsel, fiziksel ve ruhsal tıkanıklıkları geçmenize izin verir. Pozitif ve canlandırıcı enerjinin bu artışı, karanlık ve ışık arasındaki fark olabilir.

Kristal, sizin niyetlerinizle benzer şekilde çalışır. Güçlü ve pozitif bir enerji taşıyan kristal, niyetinizin enerjisini yükseltir ve büyütür, böylece daha hızlı ve daha etkili tezahür edebilirsiniz.

Her an düşüncelerimizi seçme yeteneğine sahibiz ve yolculuğumuza devam ederken her gün bize yeni zorluklar ve harika başlangıçlar sunar. Şifalı kristaller bize zihnin gevezeliğini susturmamızı ve Dünya’nın evrensel olarak iyileştirici titreşimlerine yeniden bağlanmamızı hatırlatır. Kristallerden öğrenilecek önemli bir ders sabırdır, çünkü bu yarı değerli taşların gelişmesi ve dönüşmesi için geçen çağlar gibi, kristallerin iyileştirici gücüyle çalışmak da zaman alır. Öğrendikçe, büyüdükçe ve geliştikçe, kristalleri Doğa Ana’nın bolluğu ve evrenin büyük gizemleri için minnettar olmak için bir hatırlatma olarak kullanın.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya geri dön